Славия приема Марица (Пловдив) във втората полуфинална среща

Марица (Пловдив) гостува днес на Славия (София) в среща реванш от полуфиналите на Национална волейболна лига Демакс. Мачът ще се играе в зала "Панайот Пондалов" в София от 18:30 часа.

Маричанки победиха с 3:1 гейма в първата среща в Пловдив и търсят втори успех днес, за да се класират на финала в първенството.

ЦСКА е на финал в "Демакс" лигата след втора победа над Казанлък

В другия полуфинал ЦСКА (София) отстрани Казанлък Волей (Казанлък) с 2-0 победи и чака своя съперник на финала.

Марица спечели битката със Славия и поведе в полуфиналната серия в "Демакс" лигата

В четвъртфиналните плейофи шампионките отстраниха Марица 2022 (Пловдив) с 2-0 победи, а Славия се справи с Левски (София) с 2-1 успеха.

До момента през сезона двата тима се срещнаха общо 4 пъти. Два пъти в редовния сезон и веднъж в полуфиналите в турнира за Купата на България. Трите срещи завършиха с победа с 3:0 за шампионките. В първия двубой в неделя от полуфиналните плейофи момичетата на Борислав Крачанов спечелиха с 3:1 гейма.

Евентуален трети мач е планиран за 1 април, от 15:30 часа в зала “Сила” в Пловдив.

Съдии на мача днес ще са Калоян Крумов и Николай Петров.

Снимка: nvl.bg/startphoto.bg

Снимки: Startphoto