Треньорът на Левски: Имам забележки, но това е Купата

Треньорът на Левски Димитър Ангелов очаквано изрази задоволство от достигнатия полуфинал за Купата на България след победа 85:78 над Берое в първия ден от турнира в зала “Арена София”.

Левски ще се изправи срещу Черноморец в сряда от 18 часа в битка за място на финала. По-рано днес “акулите” детронираха Рилски спортист след продължения с 82:78.

“Имам забележки, но това е Купата и всеки има амбиции. Берое накрая бяха много агресивни и заради умората не можахме да изиграем най-добре последните минути. Загубихме три пъти от тях и беше важно да ги елиминираме.

Лесно няма - Черноморец пак победиха Рилски и играят много мотивирано. Може би те имат леко предимство, защото имат повече време за почивка, но ситуацията е 50 на 50.

16 Купа на България: Левски - Берое

Очаквам повече хора утре, защото днес мачовете бяха с ранни часове и нормално да не може да присъстват кой знае колко много хора. Но за полуфиналите и финала очаквам много повече фенове в залата”, каза Ангелов пред камерата на Sportal.bg.