Вихрен би и Оборище като гост

Вихрен победи с 2:1 Оборище в среща от 22-ия кръг на Югозападна Трета лига. Двубоят се игра на терена в село Сарая. На практика това бе мач от последния кръг на Югозапад, преди отборите да бъдат разделени на първа десетка, и втората група от 12 отбора.

С тази загуба Оборище остана извън челната петица в групата. Победата на Вихрен е трета поред, и втора такава като гост. На всичко отгоре гостите от Сандански играха в последните минути с 10 човека,след като червен картон получи Рафаил Пърликов.

Вече може да спечелите 200 000 лева от Sportal.bg в новата секция "Домът на феновете"

И двете попадения за победителите отбеляза Томи Костадинов. В началото роденият в Петрич Васил Тачев откри за Оборище, но гостите обърнаха мача с по едно попадение и в двете полувремена.