Вихрен с нова победа у дома

Вихрен победи с 4:1 Гранит (Владая) в среща от 21-вия кръг на Югозападната Трета лига. По този начин отборът от Сандански продължи със силната си серия у дома и няма загуба като домакин от началото на сезона.

Домакините на практика вкараха всички попадения в срещата. Те поведоха с голове на Рафаил Пърликов в 25-ата и Удоджи в 32-рата минута, но малко преди почивката гостите отбелязаха гол, след Валери Георгиев не успя да отбие удар от голлинията.

Попадения на Флавио в 73-ата и на Даниел Пехливанов в 86-ата минути офрмиха крайното 4:1.

В следващия кръг Вихрен гостува на Оборище, като мачът е от много голямо значение и за двата отбора. Гранит (Владая) пък приема Пирин (Разлог).