Левски пречупи ЦСКА пред препълнена зала и стъпи на волейболния връх в България - на живо от зала "Левски София" с отзивите и награждаването

Тами Ейбрахам все пак ще играе в реванша на Рома срещу Залцбург

Нападателят на Рома Тами Ейбрахам ще бъде на разположение за реванша от Лига Европа с РБ Залцбург в четвъртък, като ще играе със защитна маска след травма на лявото си око, съобщи "Кориере дело спорт".

Тами Ейбрахам претърпя операция на окото

Бившият нападател на Челси беше принуден да напусне терена в първото полувреме на победата на Рома с 1:0 над Верона в неделя и вчера претърпя операция. Очакваше се той да пропусне сблъсъка срещу РБ Залцбург на “Олимпико” в четвъртък, но според изданието играчът ще бъде на разположение на Жозе Моуриньо. Английският национал ще носи защитна маска, предпазваща клепача, който беше наранен в неделя. Ейбрахам тренира на облекчен режим в понеделник и изпробва маската на терена днес на клубната база в Тригория.

Пауло Дибала обаче остава под въпрос за мача с австрийците след мускулна травма, получена в първия мач със Залцбург, загубен с 0:1 миналата седмица.

Снимки: Imago