Президентът на Хебър: Няма конфликт между Камило Плачи и Тодор Алексиев

Волейболистите от мъжкия отбор на Хебър (Пазарджик) спечелиха приза за Отбор №1 на месец януари в традиционната анкета на Пресклуб България.

Признанието на спортните журналисти идва след спечелването на Купа България 2023, което стана факт в края на януари в зала „Васил Левски“.

Трофеят от този турнир е четвърти в клубната витрина на пазарджиклии.

Шампионската титла на България е единствената цел пред Хебър

"Тигрите", които триумфираха със златните медали в първенство през последните два сезона, натрупаха 5 поражения до момента и са на трето място във временното класиране 6 кръга преди края на редовния сезон.

Волейболният Хебър е Отбор на месец януари

“Спечелването на шампионската титла на България е единствената цел пред Хебър”, заяви президентът на волейболния клуб Александър Иванов.

5 Волейболният Хебър (Пазарджик) е отбор на месеца

"Провал ще бъде да не станем шампиони. Само това са ни целите", добави Иванов.

Александър Иванов отхвърли твърденията, че има неразбирателство между старши треньора на шампионите Камило Плачи и един от най-опитните в състава Тодор Алексиев.

"Момчетата могат да потвърдят, че винаги някой не играе в даден мач. Няма напрежение между Плачи и Алексиев. На игрището става това, което иска треньорът”, каза още Александър Иванов.

Вече може да спечелите 200 000 лева от Sportal.bg в новата секция "Домът на феновете"

Снимки: Startphoto | Снимки: Владимир Иванов