Ето как ще бъде определено класирането в efbet Супер Волей

Един от най-добрите волейболни съдии у нас Атанас Върбанов бе гост във волейболното предаване на Sportal TV и Sportal.bg - Block Out.

38-годишният Атанас Върбанов е един от най-младите и успешни международни съдии в света с множество наряди за двубои под егидата на Европейската конфедерация по волейбол (CEV).

Атанас Върбанов е първият специалист у нас, който работи по въвеждането на най-модерните технологии във волейбола от съдийска гледна точка - системата за видео повторение (Video Challenge) и електронен протокол.

Атанас Върбанов е и маркетинг мениджър на Националната волейболна лига (НВЛ).

Финалът за Купата Хебър - Дея спорт е бил по-гледан от Манчестър Юнайтед - Арсенал

“Два отбора - Дунав (Русе) и Сливнишки герой (Сливница) не стартираха участие в efbet Супер Волей по финансови причини. Така останаха 12 отбора. Този, който финишира на последното 12-о място, ще изпадне във Висшата лига. Класиралият се на 11-о място ще играе плейаут за оставане в е efbet Супер Волей с втория от Висшата лига”, заяви Атанас Върбанов във волейболното предаване на Sportal TV и Sportal.bg - Block Out.

5 BLOCK OUT с гост Атанас Върбанов

“Отборът, който спечели редовния сезон, ще си гарантира бронзови медали. Двата отбора достигнали до финала на efbet Супер Волей, ще определят шампиона и вицешампиона на България.

1/4-финалните плейофи ще се играят до 2 победи от 3 мача. Полуфиналите и финалът ще се играят до 3 победи от 5 мача, като тимът с по-предно класиране в редовния сезон, ще има предимство в домакинствата”, добави Атанас Върбанов в студиото на Sportal TV.

Вече може да спечелите 200 000 лева от Sportal.bg в новата секция "Домът на феновете"

Снимки: Борислав Цветанов