Дербито на Италия: Тренто, с Матей Казийски, срещу непобедения Перуджа на живо по MAX Sport 1

За много експерти италианското волейболно първенство е най-силният клубен шампионат в света.

Присъствието на топ български волейболисти прави турнира още по-вълнуващ, а предстоящият кръг ни предлага дерби именно с родно участие.

Вече може да спечелите 200 000 лева от Sportal.bg в новата секция "Домът на феновете"

Заемащият второто място във временното класиране Итас Трентино (Тренто) с Матей Казийски в редиците си посреща непобедения от началото на сезона лидер Сър Сейфи Суса (Перуджа).

Гледай сблъсъка от италианския волейболен елит на 12 февруари от 19:30 часа по MAX Sport 1.