Фернандо Каранга с първа награда след завръщането си в България

Треньорът на Черно море Тича: Изиграхме лошо първо полувреме, заслужена победа на съперника

Старши треньорът на Черно море Тича Денислав Коцев логично не бе доволен от играта на своя отбор при загубата от Черноморец със 77:87 в мач от 20-ия кръга Националната баскетболна лига.

"Поздравявам момчетата на Бургас. Заслужена победа. Доста лошо първо полувреме от наша страна. Трябва да изчистим грешките и да се подготвим за оставащите мачове"

Черноморец спечели морското дерби

"Очакванията на Черноморец се сбъднаха, нашите обаче бяха на косъм, коментира Мартин Коцев. Въпреки изоставането, последната част стопихме разликата и успяхме да направим интересен мача. Натрупаха се срещи през четири дни, има малко умора, но се връщат играчи от контузии като Костадин Лазаров и Цветомир Куртев, които удължават ротацията на отбора и улесняват играта на всички. Грешката ни, мисля, беше в борбата. Не съм гледал статистиката, но смятам, че вземат борбите и направиха разликата от началото. Трудно е цял мач да гониш и накрая да спечелиш. Трябва да си доста класен отбор. За момента ние се мъчим да сме такъв тим, но ни трябва още опит и време".

Васил Евтимов: Доволен съм, че спечелихме борбата, в отбора има натрупана умора