Хектор с лесна победа над Марица 2022 в "Демакс" лига

Волейболният отбор на Хектор (София) победи втория състав на шампионките - Марица 2022, с 3:0 (25:16, 25:23, 25:17) в последния мач от 9-ия кръг на женската "Демакс" лига, игран този следобед в Драгоман.

ЦСКА спря серията на Марица от почти 8 години без загуба в трилър

С спечелените три точки Хектор е на предпоследното 7-о място във временното класиране с 2 победи, 7 загуби и 6 точки, с колкото е и 6-ият Варна ДСК, но с по-добро геймово съотношение. Марица 2022 остава на последната 8-а позиция без победа до момента и една единствена спечелена точка.

Вече може да спечелите 200 000 лева от Sportal.bg в новата секция "Домът на феновете"

Домакините от Хектор нямаха проблеми с пловдичанкит, като по-оспорван бе единствено вторият гейм, когато Хектор се наложи едва в края с две точки разлика - 25:23.

Снимка: УВК Хектор