Волейболистките на Казанлък с лесна победа над Левски в "Демакс" лига

Волейболистките на Казанлък победиха много категорично вкъщи Левски с 3:0 (25:16, 25:22, 25:16) в мач от 9-ия кръг на женската „Демакс" лига игран тази вечер в зала „Багира“.

С това „розите“ са втори във временното класиране със 7 победи, 2 загуби и 19 точки. От своя страна Левски допусна 4-а загуба, като с 5 победи и 14 точки е на 4-о място.

Вече може да спечелите 200 000 лева от Sportal.bg в новата секция "Домът на феновете"

Домакините от Казанлък тръгнаха уверено в първия гейм и за 22 минути го приключиха след убедителното 25:15. Във втората част играта беше много равностойна, като Левски дори успя да поведе. След равенството при 20:20, обаче, "розите" се наложиха и успяха да вземат гейма с 25:22. Последва решителен трети гейм, в който момичетата на Стоян Гунчев водеха през цялото време с комфортна преднина и спокойно го спечелиха с 25:16, а с това и мача с 3:0.