ЦСКА измъкна победа над Добруджа в Добрич

Волейболистите на ЦСКА започнаха с успех втория полусезон в Efbet Супер Волей, след като се наложиха като гости над Добруджа 07 (Добрич) с 3:1 (25:19, 25:18, 25:27, 25:22) в среща от 12-ия кръг, играна тази вечер пред около 600 зрители в зала "Добротица".

Вече може да спечелите 200 000 лева от Sportal.bg в новата секция "Домът на феновете"

Така "червените" остават на второ място във временното класиране с 10 победи, 2 загуби и 28 точки. Добруджа пък продължава да е на предпоследното 11-о място с едва 1 победа, 11 загуби и 6 точки. В следващия 13-и кръг ЦСКА приема Черно море (Варна), докато добричлии са отново домакини, но този път на Славия.

Черно море даде само гейм на Марек в Efbet Супер Волей

„Червените“ наложиха волята си, като в първите две части имаха явно превъзходство. В третия и четвъртия гейм обаче срещата придоби доста по-равностоен характер. Домакините от Добруджа намериха начин да намалят изоставането си след 25:27, въпреки че момчетата на Сашо Попов отразиха два геймбола. В четвъртата част пък ЦСКА показа характер и обърна резултата от 2:7 в началните моменти и 18:21 до крайното 25:22 и 3:1.

Снимки: Startphoto