Вижте резултатите от днешния ден в ФА Къп

След като вчера Манчестър Сити елиминира Арсенал в дербито от четвъртия кръг на ФА Къп, днес трябва да се изиграят още 11 двубоя от турнира. Програмата започна с два ранни мача с участието на отбори от Премиър лийг. Лийдс победи с 3:1 третодивизионния Акрингтън Стенли като гост, а Лестър надделя само с 1:0 над четвъртодизионния Уолсол

От 17:00 часа се изиграха седем срещи, като в тях излязоха само два тима от елита. Саутхапмтън също се класира за следващата фаза, след като победи Ипсуич с 2:1 на "Сейнт Мери", в Фулъм ще преиграва двубоя със Съндърланд, след като двата отбора направиха 1:1 на "Крейвън Котидж". Още четири от сблъсъците от 17:00 завършиха при равен резултат и ще се преиграват. Това се случи на срещите Блекбърн - Бирмингам (2:2), Ипсуич - Бърнли (0:0), Лутън - Гримсби (2:2), Шефилд Уензди - Флийтууд (1:1).

Бристол Сити победи с 3:0 Уест Бромич в сблъсък между два отбора от Чемпиъншип.

Тотнъм постигна класическа победа с 3:0 в гостуването си на Престън и също вече има място в следващата фаза на турнира. Днешната програма бе завършена от победата на Манчестър Юнайтед над Рединг с 3:1.

Sportal.bg ви дава възможност да следите всички резултати в реално време тук.