Контролна среща: България (U16) - Вестфалия (U16) 0:1

Винисиус Жуниор все още не е вкарвал на Атлетико

С шест победи (една след дузпи - б.р.) срещу само една загуба Реал Мадрид има тотално превъзходство над Атлетико Мадрид в мачовете, в които участие е взел Винисиус Жуниор. В същото време обаче самият бразилец не може да се похвали с нито един гол в тези дербита, като по-точно става дума за 455 минути игра в рамките на девет срещи.

Той все пак има принос с три асистенции и една спечелена дузпа в дуелите с тима на Диего Симеоне.

Единственото поражение на Реал от Атлетико с Вини Жуниор в състава е от миналия май - 0:1 в Ла Лига, когато “белите” вече бяха станали шампиони. Тогава южноамериканецът записа само 29 минути като резерва.

Тази вечер двата мадридски отбора се изправят в четвъртфинална среща от турнира за Купата на краля.

Вече може да спечелите 200 000 лева от Sportal.bg в новата секция "Домът на феновете"