Критики в Италия към представянето на Валентин Антов в мача срещу Ювентус

Валентин Антов бързо трябва да забрави представянето си срещу Ювентус, пишат италианските медии след двубоя за Купата на Италия между торинския гранд и Монца.

Ювентус трудно преодоля Монца, Антов грешник за гостите

Българският защитник получи един от редките си шансове да започне като титуляр за новака в Серия "А", но се представи неубедително и получи ниска оценка за изявите си. Юве спечели с 2:1, а победното попадение за тима реализира Федерико Киеза, който в 78-а минута финтира Антов по лявото крило, напредна в наказателното поле и с техничен удар прати топката в мрежата.

"Антов започна като титуляр, но представянето му бе разочароващо. Той се бори срещу Айлинг Джуниър, получи жълт картон и през второто полувреме заслужаваше да бъде изгонен. Киеза го надигра при втория гол и след това бе сменен от Сенси. Антов бързо трябва да забрави този мач", пише "Монца Нюз". "Гадзета дело спорт" отбелязва, че родният бранител е имал вина и за двете попадения на Ювентус и му постави най-ниската оценка - 4,5.

Снимки: Imago