АПОЕЛ се завърна към победите и си върна първото място

АПОЕЛ бързо се завърна на победния път в първенството на Кипър. Тимът от Никозия спечели с 2:1 гостуването си на Кармиотиса. Българският халф Георги Костадинов отново не игра, тъй като лекува контузия.

Всички попадения в мача паднаха през второто полувреме. Гостите дръпнаха с попадения на Анастасиос Донис в 47-ата и Мариос Илия в 79-ата минута. Почетното попадение за домакините пък отбеляза Михал Дюриш в 85-ата минута.

С тази победа АПОЕЛ си върна първото място в класирането с 43 точки, пред Пафос и АЕК Ларнака с по 41. АЕК обаче е с мач по-малко. Кармиотиса остава на 9-ата позиция с 20 точки.