Варан към съотборниците си: Мечтата ни може да приключи във всеки един момент, ако продължаваме така

Защитникът на Франция Рафаел Варан въобще не е бил доволен от представянето на тима през първото полувреме на двубоя срещу Полша, съобщава “Екип”. Затова на почивката той изнесъл пламенна реч, с която да накара своите съотборници да заиграят по-добре.

“Ние сме на 1/8-финал на Мондиал и изживяваме мечта, която обаче може да приключи във всеки един момент, ако продължаваме така. Не полагаме усилия за съотборника, не се покриваме един друг както трябва. Не соча към никого, мисля за всички, момчета. Трябва да покажем нещо повече”, казал Варан на останалите футболисти на Франция.

През първото полувреме “петлите” водеха само с 1:0 след рекорден гол на Оливие Жиру, а през втората част Килиан Мбапе вкара още две попадение, с което помогна за победата с 3:1. Варан е сред най-опитните френски национали със своите 90 мача за тима.

Снимки: Gettyimages