Потър: Направихме твърде много грешки

Мениджърът на Челси нямаше повод за радост след загубата с 0:1 от Нюкасъл. Това бе трета поредна загуба за "сините" във всички турнири и по всичко личи, че отборът се намира в криза. Специалистът заяви, че причина за поражението са твърде многото грешки от страна на неговите играчи, както и контузиите в началото на мача.

"Мачът не започна добре и загубихме рано Лофтъс-Чийк. Аспиликуета също имаше проблем и го замених на полувремето. Направихме твърде много непредизвикани грешки. Успяхме да се съвземем, но ни липсваше нещо малко. Нюкасъл играе много уверено. Вижда се голяма разлика в отбора. През второто полувреме изравнихме играта, а Конър Галахър имаше добра възможност, но след това ни отбелязаха. Те ни поставиха под напрежение с големия интензитет в играта им. През второто полувреме спечелиха средата на терена, където ни липсваше още един човек. След като получихме гол реагирахме добре и опитахме да се върнем в мача, но малко не ни достигна. Трябваше да направим повече, за да заслужим нещо от този двубой. Това бе равностоен мач с малко положения", смята Потър.

Снимки: Imago