ФК Севлиево без проблеми в Царева ливада

Едноименният тим на Севлиево спечели гостуването си на Боруна (Царева ливада) с 3:0. Двубоят е от 15-ия кръг на Северозападната Трета лига. Хеттрикът на Галин Стоянов беше достатъчен за класически успех. Той откри резултата с глава след центриране от корнер, четвърт час от началото. В 31-ата минута насочи прецизно топката за втори път в мрежата. Малко след почивката беше изведен сам срещу вратаря и го преодоля за трети път. Още положения създадоха севлиевци.

Димитър Тодоров: Интересува ни нашето представяне

Андрей Петров и Денислав Николов също се разписаха по веднъж във вратата на домакините, но попаденията им не бяха зачетени.