Бдин отнесе Боруна, гостите изиграха мача с 10 футболисти

Бдин (Видин) разгроми у дома Боруна (Царева ливада) със 7:0 и затвърди лидерската си позиция. Двубоят е от 14-ия кръг на Северозападната Трета лига.

Демона: Само три точки ще ни задоволят

Гостите започнаха и изиграха срещата с 10 футболисти. Вкараха си и автогол. Това се случи само няколко минути след като Цветомир Тодоров откри головата сметка на бдинци, четвърт час след началото. Всичко приключи до почивката с попаденията на играещия треньор Николай Цветков-Демона, отново Тодоров и Ивайло Иванов за 5:0.

Дебютантът Боруна: Всеки мач е трудно изпитание

Няколко от видинските титуляри бяха заменени на полувремето. През втората част по веднъж се разписаха бразилеца Емануел Виейра де Соуса и Стойчо Стойков.