ФК Севлиево спечели в Червен бряг

Едноименният тим на Севлиево победи Партизан с 2:0 в Червен бряг. Двубоят е от 13-ия кръг на Северозападната Трета лига. Галин Стоянов пропусна да изведе гостите напред още в 3-ата минута.

Димитър Тодоров: Очаквам хубав мач

Домакините отвърнаха с пропуск на играещия треньор Любомир Иванов. Последва нов неуспешен опит за гол на Стоянов. Винисиус Белоти Де Соуса обаче беше точен в средата на първото полувреме след пробив отляво за 0:1. След почивката Партизан натисна, а противника заложи на контраатаки. Христо Димов пропусна да изравни. Галин Стоянов първо пропусна сам срещу вратаря. В 62-ата минута обаче надбяга бранители на съперника и вкара втория гол за Севлиево.

Любомир Иванов: Имаме добри шансове за успех

После червенобрежкия тим се размина на няколко пъти с попадение. Освен загубата, домакините дадоха и две жертви. Георги Николов напусна с контузия през първото полувреме, а след почивката с травма излезе и Калоян Тодоров.