Павликени спря Бдин и заплете интригата на върха

В Павликени едноименния тим надви лидера Бдин (Видин) с 1:0. Двубоят е от 15-ия кръг на Северозападната Трета лига. Даниел Йорданов реализира накрая единственото попадение.

Демона: Респектирани сме

Стана равностоен мач, повече битка и с малко голови ситуации. Бразилският голмайстор на гостите Емануел Виейра де Соуса тресна гредата през първото полувреме. Той и съотборниците му натискаха, но стреляха хаотично. Така се стигна до 85-ата минута, когато Стефан Гинчев навърза трима видински футболисти и спечели корнер. След изпълнението му последва удар, стража на Бдин се намеси отлично, но Даниел Йорданов отблизо насочи топката в мрежата.

Освен попадението, Йорданов се справи отлично на непривичен за него и отговорен пост – централен защитник. След тази загуба, Бдин няма да зимува като едноличен лидер.