Бдин бие в мач с шест гола, половина от дузпи

Бдин (Видин) спечели гостуването си на Ювентус (Малчика) с 4:2 и затвърди лидерската си позиция.

Демона: Сериозно препятствие

Двубоят е от 13-ия кръг на Северозападната Трета лига. Стана интересен сблъсък, в който бяха отсъдени и реализира три дузпи. Ивайло Иванов откри с глава за видинския тим, десетина минути след началото. Александър Скорчев изравни от дузпа в 29-ата минута. Скоро обаче топката беше поставена на бялата точка пред отсрещната врата и Цветомир Тодоров я изпрати в мрежата.

Ювентус (Малчика): Излизаме срещу най-силния отбор

Той центрира и Иванов отново вкара, четвърт час след почивката. Битката отиваше към края си, когато Костадин Марков свали топката на Скорчев и той върна интригата – 2:3. Домакините натиснаха за изравнително попадение. Секунди преди края обаче съдията отсъди дузпа за Бдин и Тодоров я реализира.