Павликени излъга Етър II в екшън с хеттрик, дузпи и червени картони

Вторият отбор на Етър (Велико Търново) загуби у дома с 2:3 от едноименния тим на Павликени. Двубоят е от 14-ия кръг на Северозападната Трета лига. Стефан Гинчев изведе гостите напред с гол от дузпа, в 15-ата минута. Той се разписа и в 27-ата. Търновският капитан Ивалин Петков поведе съотборниците си и намали с глава секунди преди почивката. В 61-ата минута Йордан Йорданов хвана с ръце откъсващ се играч на Етър и реферът го отстрани с червен картон. В 72-рата минута съдията свири нарушение на Ивалин Петков, вдигна му втори жълт и червен картон. Само след 120 секунди Александър Гугучков изравни с глава след центриране на съотборник. Накрая Гинчев вкара пак от дузпа и осигури три точки на Павликени.