Какво е настроението в националния отбор по ръгби на България преди сблъсъка със Сърбия

Павликени удържа Локо (ГО)

2:2 приключиха в Павликени едноименния тим и Локомотив (Горна Оряховица). Двубоят е от 13-ия кръг на Северозападната Трета лига. Гостите диктуваха събитията на терена в първия час от мача. В него взеха добра преднина, но тя с оказа недостатъчна за краен успех. Георги Колев откри резултата след самостоятелен рейд в средата на първата част. В нея имаше и други възможности за гол пред двете врати. Кристиян Райчев удвои в 55-ата минута, когато стреля от десетина метра. Колев пропусна да направи резултата класически. След 60-ата минута, „железничарите“ намалиха темпото и съперника се възползва. В 73-ата минута Йордан Йорданов намали на 1:2 от воле. Малко преди края Стефан Гинчев стреля неспасяемо от далечно разстояние за окончателното 2:2.