Костинброд обърна Пирин (Разлог)

Отборът на Костинброд се наложи над Пирин Разлог с резултат 2:1 в мач от 15-ия кръг на Югозападната Трета лига. Попаденията реализираха Борислав Будинов в 32-та минута и Цветомир Тодоров в 70-та минута.

Преди това в 13-ата минута гостите поведоха след контраатака и силен удар на Благой Родов, който от 30 метра прехвърли вратаря на домакините.

Това бе и пореден мач, в който възпитаниците на играещия треньор Димитър Мавродиев повеждат в резултата и изпускат победата.

В 32-та минута костинбродчани ликуваха. Страхотен рейд на Илия Петков отляво, при който нахлу в наказателното поле, върна топката към Борислав Будинов, който стреля, топката се удари в защитник в бяло и връхлетя в мрежата на гостите.

Така се стигна до 70-та минута, когато след изпълнение на корнер и разбъркване в наказателното поле на гостите, топката стигна до Цветомир Тодоров, който с изстрела си не остави шансове на вратаря на гостите.

В следващия кръг Костинброд гостува на дубъла на Левски, а Пирин Разлог приема Вихрен Сандански.