Рилски спортист нанесе първа загуба на Костинброд през сезона и продължава напред за Купата на АФЛ

Отборът на Рилски спортист нанесе първа загуба през този сезон на тима на Костинброд след минимален успех с 1:0 за Купата на АФЛ. Получи се здрав мач, в който двамата наставници Николай Николов и Христо Коилов изпробваха някои от футболистите, които по-рядко намират място в титулярните 11.

Костинброд с шеста поредна победа и чиста мрежа след 2:0 над Септември (Симитли)

През първото полувреме домакините имаха прекрасна възможност да открият резултата, но след хубав пас в уличка на Ивайло Захариев - Пиф, Мартин Димов нацели напречната греда. Гостите от Костинброд отново, както и в мача помежду им за първенство завършил 0:0, разчитаха на висока преса, много тичане и здрава защита.

16 Рилски спортист - Костинброд

През втората част "скиорите" натиснаха повече и в крайна сметка успяха да достигнат до ценното попадение. При едно центриране от дясно на Мартин Тодоров новият бразилец в тима Фернандо успя да вкара топката във вратата за 1:0, с което донесе и крайния успех за Рилски спортист.