Balkan Grand Prix 6 - Състезание по културизъм

Панавежис с Наско Милев загуби от лидера Жалгирис

Отборът на Панавежис записа домакинска загуба с 0:1 срещу лидера в първенството на Литва Жалгирис в срещата между двата тима от 28-ия кръг. Българският нападател Наско Милев бе титуляр за домакините и остана на терена 79 минути, преди да бъде заменен от Улис Диало.

Жалгирис поведе с попадение на Донатас Казлаускас в 45-ата минута на двубоя.

Панавежис можеше да стигне до точката, след като получи дузпа в 88-ата минута, но Айгнер Смит пропусна от бялата точка.

Така Жалгирис направи нова крачка към титлата, като води убедително в класирането с 69 точки, 12 повече от втория Хегелман и 4 мача по-малко. Панавежис заема 4-тата позиция с 51 точки.