Национална Лига Футзал: Амиго Северозапад - ССК "ИУ" ВАРНА

Панавежис на Наско Милев с важна победа като гост

Наско Милев се появи като резерва за Панавежис в двубоя от 18-ия кръг на литовското първенство срещу Банга. Тимът на българския нападател спечели с 2:1 и заема второ място във временното класиране с 36 точки.

Милев не започна сред титулярите, но влезе в 78-ата минута на мястото на Таутавидас Елиошюс. Секунди по-късно бразилецът Вандерсон донесе трите точки на Панавежис. В края родният футболист получи жълт картон.

Начело в Литва е Жалгирис с 41 точки, пред Панавежис с 36 и Хегелман Литауен с 33. На дъното с едва 1 точка е Йонава.

В следващия кръг Милев и компания ще гостуват на Судува, но преди това им предстоят двата мача с Милсами в Лигата на конференциите.