Панавежис и Наско Милев се върнаха към победите

Отборът на Панавежис постигна трудна, но важна победа в първенството на Литва. Тимът се наложи с 1:0 в домакинството си на Джиугас от 13-тия кръг и сложи край на миникризата от два поредни мача без успех на сметката си. Българският нападател Наско Милев бе титуляр за домакините и остана на терена 61 минути, преди да бъде заменен от Велюлис.

Успехът на Панавежис обаче не дойде никак лесно. Победният гол падна в последната минута на редовното време, а той бе отбелязан от Ариагнер Смит.

С тази победа Панавежис продължава да води в класирането с 30 точки. Джиугас пък е на 9-ата позиция с едва 8 спечелени точки до момента.