Гол на Наско Милев не стигна на Панавежис да се поздрави с победа

Отборите на Банга и Панавежис не излъчиха победител в сблъсъка помежду си от 32-рия кръг на първенството на Литва. Срещата завърши 1:1. Българинът Наско Милев откри резултата за гостите в 14-тата минута, но съотборниците му не успяха да удържат победата и изпуснаха трите точки в добавеното време, когато Валдас Паулаускас отбеляза изравнителен гол..

Това е 7-и гол за Милев от началото на сезона в 28 изиграни мача. Той остана на терена до 64-тата минута, когато бе заменен от Ернестас Велюлис.

След това равенство Панавежис пропусна да се завърне в топ 3 и остава на 4-тото място с 51 точки. Банга пък се намира на 8-ата позиция с 26 точки. Водач е Жалгирис с 66 точки..