Черноморец не пожали Сливен

Черноморец (Бургас) разгроми у дома едноименния тим на Сливен с 5:0. Двубоят е от 12-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Освен петте попадения, домакините уцели и два пъти гредите, изпуснаха и още голови положения. Капитанът Венелин Филипов даде тон за успеха с шут от 22 метра в средата на първото полувреме. Павлин Чиликов с глава и Милен Танев треснаха гредите.

Слави Костенски: Задължителна победа

В 31-ата минута съперника си вкара автогол. Малко след това Николай Дросев направи резултата класически.

Хикс е минималната цел на ФК Сливен в Бургас

Филипов се разписа и в средата на втората част. Танев заби петия гол, десетина минути преди края.