Лига на нациите по мини футбол: Словакия - България (Финал) 1:0

Саяна измъкна три точки в Сливен

Саяна (Хасково) надви в Сливен едноименния тим с 3:2. Двубоят е от 11-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Гостите взеха преднина още в 10-ата минута, когато Христо Христов реализира. След прецизно изпълнен фаул, Иван Стоянов изравни в 34-ата минута. Равновесието в резултата се запази само 120 секунди след които Ангел Здравчев опъна мрежата на домакините с удар от десетина метра. Иван Стоянов центрира и Мартин Стоилов изравни в средата на втората част. Само след 180 секунди обаче Здравчев асистира за победното попадение на Димитър Алексиев.