Треньорът на Етър: Всеки мач натискаме! Не бяхме перфектни

Наставникът на Етър Емануел Луканов даде мнението си след победата с 3:0 над Струмска слава. Той отчете, че футболистите му не са били перфектни, въпреки категоричния успех.

"Всеки мач натискаме, искаме да си го решим в началните минути. Днес вкарахме три гола. Хубавото е, че е ранен мач и възстановяването започва рано, то започна още от самия мач, дадохме почивка на някои момчета по време на мача, направихме този тактически ход.

Лесен успех за Етър в Радомир

Не бяхме перфектни, не е перфектният мач, ако някой си мисли така - пропуснахме на контри да вкараме още голове. Ради Терзиев се разболя в последния момент, ще видим състоянието на Яни Пехливанов и Кольо Станев за следващия мач, справяме се в момента, аз не се оплаквам и не хленча, караме напред и това - няма друг път", каза Емануел Луканов в Радомир