Слован и Базел си вкараха по три за зрелищно реми

Отборите на Слован (Братислава) и Базел не успяха да излъчат победител в срещата помежду си от 4-тия кръг в група "Н" на Лигата на конференциите. Мачът обаче по никакъв начин не бе скучен, като завърши при зрелищно 3:3.

Гостите първи поведоха в 29-ата минута чрез Дариан Мал от дузпа, но Владимир Вайс изравни в 45-ата минута също от дузпа, а в началото на втората част Слован направи и пълен обрат след попадения на Юрай Куцка в 49-ата и Александър Чаврич в 53-тата минута.

Базел обаче не се предаде и стигна до точката с голове на резервите Анди Диуф в 65-ата и Анди Зечири в 72-рата минута.

След това реми Базел запазва първото си място в групата с актив от 7 точки. Слован пък се намира на 3-ата позиция с 5 точки.