Клоп: Когато играем с пълния си потенциал, сме много силен отбор

Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп бе във възторг след разгромната победа със 7:1 над Рейнджърс в Шампионската лига. Той заяви, че когато отборът му играе с пълния си потенциал, е много трудно да бъде удържан. Наставникът освен това похвали специално автора на най-бързия хеттрик в турнира Мохамед Салах, както и друг от голмайсторите за неговия тим - Роберто Фирмино.

"Хареса ми как играхме и през първото полувреме, ако трябва да съм честен. Получихме гол след хубава комбинация, но реакцията ни бе добра. На моменти показахме изключителен футбол през първата част. Мо е невероятен футболист - всички знаем това и той го показа отново тази вечер. Фирмино пък е играч, на когото винаги можем да се доверим. Той отбеляза страхотен изравнителен гол, много важен. Той изигра много силен мач, но ако трябва да съм честен, всички се представиха великолепно тази вечер. Наистина съм доволен. Атмосферата тук е уникална, това бе ясно. Знаем как е в подобни гостувания. Този мач можеше да е много по-труден, но ние играхме прекрасен футбол. Когато играем с пълния си потенциал, сме много силен отбор и това се видя и тази вечер", заяви Клоп.