Сепси загуби от лидера в Румъния, Димитров с цял мач

Отборът на Сепси загуби с 0:1 домакинството си на лидера във временното класиране Фарул (Констанца). Така бе сложен край на серията от 3 поредни победи на възпитаниците на Кристиано Бергоди. Българският защитник Радослав Димитров записа пълни 90 минути за домакините.

Единственият гол в срещата падна в 33-тата минута, а негов автор бе Луис Мунтеану, който се разписа след асистенция на Константин Грамени.

С тази победа Фарул продължава да води убедително в класирането с 30 точки, пред Рапид (Букурещ) с 25 и Херманщад с 22. Сепси е на 5-ото място с 19 точки.