Най-после радост за Ботев (Нови пазар)

Ботев (Нови пазар) надви у дома Локомотив (Русе) с 3:0. Двубоят е от осмия кръг на Североизточната Трета лига. Заслужен успех за домакините, а гостите доиграха срещата с намален състав. Акция на домакините по фланга продължи с центриране, русенския вратар Александър Ангелов хвана, но изпусна топката и Момчил Стоянов я насочи в мрежата за 1:0.

Ботев (НП) гони задължителни три точки

50 минути по-късно Хакан Шукрю шутира, стража на „железничарите“ изби и Митко Митков изпрати топката зад гърба му – 2:0.

Локо (Русе): В Нови пазар винаги е тежко

Десетина минути преди края Петко Петков се устреми към русенската врата, Александър Ангелов го спря с нарушение, съдята му вдигна червен картон, а Димитър Игнатовски вкара дузпата. Футболистите на Ботев можеха да реализират още в оставащото време до края.