Национална Лига Футзал: Амиго Северозапад - ССК "ИУ" ВАРНА

Спортист (Своге) прегази Ботев (Нови пазар)

Спортист (Своге) продължава напред в турнира за Купата на България. Момчетата на Борислав Кьосев спечелиха след победа с 3:0 при гостуването на Ботев (Нови пазар).

Първи се разписа Илия Русинов, който вкара в 59-ата минута. Светослав Диков направи добър пробив през центъра, шутира, получи се карамбол в наказателното поле и Русинов завърши атаката с точен удар.

Шест отбора от Втора лига отпаднаха от Купата - всички резултати с голмайсторите

Само две минути по-късно падна и вторият гол. Този път далечният удар на Диков даде резултат и топката влезе в мрежата за 2:0 за "шоколадите".

В 67-ата минута Йоан Маринов стреля от 25 метра и вкара третото попадение в срещата.

Ботев (Нови пазар) 0:3 СПОРТИСТ (СВОГЕ)
0:1 Русинов (60)
0:2 Диков (64)
0:3 Маринов (72)