Доростол отново безгрешен у дома

Доростол победи Локомотив (Русе) с 1:0 в Силистра. Двубоят е от шестия кръг на Североизточната Трета лига. Любомир Михалев реализира единственото попадение след пас на Георги Димитров в 68-ата минута. Противно на крайния резултат, гостите започнаха по-добре.

В Доростол знаят как да печелят задължителни точки
Локо (Русе) ще покорява Силистра

Пропуснаха и шанс да поведат в резултата. След 20-ата минута силистренския тим изравни играта. След почивката вече доминираше. Голмайсторът Михалев, Димитров, Янаки Смирнов и Николай Николаев пропуснаха да реализират още попадения. Така Доростол продължи победната си серия вкъщи.