Лудогорец III победи в Нови пазар, домакините завършиха с девет футболисти

Лудогорец III (Разград) надви Ботев с 4:0 в Нови пазар. Двубоят е от шестия кръг на Североизточната Трета лига. Йоан Йорданов даде тон за победата с гол от дузпа в 15-ата минута.

Ботев (НП): Лудогорец III е добре подготвен

Той удвои в 35-ата с шут от далечно разстояние. Валентин Цветанов направи резултата класически след прецизно изпълнен фаул, малко след почивката. В 68-ата минута Димитър Димитров от Ботев извърши нарушение и съдията му вдигна втори жълт и червен картон. Секунди по-късно разградския капитан Радослав Петров реализира четвъртото попадение.

В 75-ата минута пък влезлия като резерва за домакините Едвин Исмаил напусна терена с контузия, отбора му вече беше извършил всичките смени и тима от Нови пазар доигра срещата с девет футболисти.