Светкавица би минимално, но продължава с пълен актив

Светкавица (Търговище) спечели у дома с 1:0 срещу Ботев (Нови пазар) и продължава да е без загубена точка от началото на сезона. Двубоят е от седмия кръг на Североизточната Трета лига. Зафер Инан осигури успеха. Това се случи в 43-ата минута, когато той стреля неспасяемо по диагонала от 20 метра. Домакините заслужава повече победата.

Те бяха по-добрия тим през по-голямата част от срещата. Нелко Дуков, Георги Георгиев и Теодор Кирчев обаче не успяха да реализират. Гостите разчитаха на контраатаки. Проведоха няколко опасни през първото полувреме. Същото сториха и след почивката. В 72-ата техен футболист от чиста позиция насочи топката над вратата. В 80-ата пък Даниел Димитров уцели гредата.