ЧФР Клуж пречупи Петролул и Пашов в добавеното време

ЧФР Клуж изтръгна трудна победа с 1:0 над Петролул в домакинството си от 12-ия кръг на първенството на Румъния. Успехът на шампионите обаче дойде чак в добавеното време. За гостите цял мач записа Георги Пашов, като той и съотборниците му могат много да съжаляват, че не си тръгнаха с престижно реми от това гостуване.

След като в редовните 90 минути никой от двата тима не успя да отбележи гол, в 1-вата минута на добавеново време домакините поразиха вратата на съперника след точен изстрел на Кристиан Манеа. След това те вкараха и второ попадение, което обаче не бе зачетено.

След този успех ЧФР Клуж излезе на 4-тото място с 21 точки. Петролул пък е 6-и със 17 спечелени точки до момента. Водач е Фарул (Констанца) с 24 точки.