възможно ли е съдийски грешки да опредeлят шампионът на Англия - гледайте "Контра"

Виляреал със сериозна издънка в Ла Лига, клати ли се столът на Унай Емери?

Отборът на Виляреал завърши при резултат 0:0 срещу Кадис в двубоя от седмия кръг на Ла Лига. "Жълтата подводница" записа трета поредна грешна стъпка в шампионата, с което се засилиха още повече коментарите за бъдещето на Унай Емери в клуба.

По-рано днес опитният специалист сам разкри, че не е получил предложение за нов договор от ръководството на Виляреал.

Емери призна, че не е получил предложение за нов договор

Първата интересна ситуация в двубоя се откри пред вратата на домакините от Кадис. Николас Джаксън стреля много опасно от границата на наказателното поле, но Жеремиас Ледесма продължи с отличните си намеси от началото на сезона.

В 15-ата минута отново стражът на Кадис се намеси. Този път Франсис Коклен се озова на удобна позиция, но ударът му бе отразен от Ледесма. До края на първата част гостите бяха по-добри на терена, но не успяха да намерят път към гола.

Втората част започна с далеч по-равностойна игра, като в 67-ата минута Лукас Перес преодоля бранител и стреля, но кълбото премина на сантиметри от лявата греда. В последните минути Кадис остана с 10 души на терена, след като бе изгонен Исаак Карлесен, но гостите от Виляреал не успяха да стигнат до гол и срещата завърши без попадения.

Снимки: Gettyimages