Пресконференция на Цанко Цанков след завръщането от Нова Зеландия

Сепси на практика се прости с ЛК

Румънският тим Сепси на практика се прости с мечтите да играе в групите на турнира на УЕФА Лига на конференциите след домакинска загуба с 1:3 от шведския Юргорден в първи двубой от третия квалификационен кръг.

Българският защитник Радослав Димитров стартира като титуляр за Сепси и остана на терена до 88-ата минута. Гостите от Швеция не оставиха никакво съмнение за превъзходството си.

Виктор Едвардсен откри от дузпа в 26-ата минута. Само 5 минути по-късно Джоел Асоро удвои. В началото на втората част Асоро оформи своя дубъл. Силите на Сепси стигнаха за почетен гол, дело ва Александру Тудорие в 79-ата минута.