Локо (Мездра) с категоричен успех

Локомотив (Мездра) спечели у дома с 3:0 срещу едноименния тим на Дреновец в приятелска среща. Заслужен успех, който можеше и да е по-изразителен. Отлично завръщане на Ивайло Орлинов. Той откри резултата, четвърт час след началото, когато се възползва от пас на Ивайло Бояджиев. След още толкова време, Ваньо Иванов надигра двама съперници и удвои с техничен удар по диагонал. Секунди преди почивката Орлинов преодоля двама и стреля неспасяемо за окончателното 3:0. Пропуски за домакините направиха още Николай Ганчев и два пъти Васил Сапунджиев. Опасни удари отправиха съотборниците им Иван Аспарухов, Михаил Иванов и Ваньо Иванов. Гостите стреляха само веднъж в 78-ата минута, но встрани от вратата. Единствената неприятност за „железничарите“ беше в 7-ата минута, когато капитана им Генади Петров напусна контузен.