Дубълът на Ботев (Враца) нокаутира Дреновец

Вторият отбор на Ботев (Враца) победи едноименния тим на Дреновец с 4:0 в приятелска среща. Изразителният успех беше изкован за по-малко от полувреме. Радослав Захариев реализира хеттрик, а Иван Нешков помогна с три асистенции. Двамата изработиха първото попадение в 4-ата минута. Четвърт час по-късно Захариев се разписа след пас на Асен Русинов. Нешков изведе Захариев сам срещу вратаря и стана 3:0 в 24-ата минута. Гостите имаха шанс за почетно попадение, но врачанския вратар Федерико Рубио спаси дузпата на Денис Димитров. 180 секунди преди почивката Нешков подаде и Русинов оформи окончателното 4:0.