Вихър спечели в Мездра с късен гол

Вихър (Славяново) надви Локомотив с 1:0 в приятелска среща, играна в Мездра. Цветан Петров центрира от корнер, вратаря изби и Христо Илиев стреля в мрежата, 120 секунди преди края. Славяновският тим можеше да открие резултата още през първото полувреме, но Жулиен Бенков не уцели вратата. 180 секунди след почивката славяновския страж Светлин Линев спаси опасен удар на Михаил Иванов. Брайан Асенов тресна гредата на Локомотив в 70-ата минута след подаване на Благовест Ленков. Неуспешен опит да прехвърли Линев, направи Васил Сапунджиев в 81-ата минута. Накрая Ваньо Иванов пропусна да изравни.