БФ Волейбол официално представя Джанлоренцо Бленджини като национален селекционер

Локо (Мездра) подчини дубъла на Ботев (Враца)

Локомотив (Мездра) победи втория отбор на Ботев (Враца) с 3:1 в приятелска среща. Заслужен успех за домакините. От юношеския състав на гостите отсъстваха четирима. „Железничарите“ бяха по-добри през първото полувреме. Материализираха предимството си малко преди почивката. Тогава Деян Иванов откри резултата с удар от далеч. През втората част врачани изравниха играта. В 70-ата минута заличиха пасива. Тогава Иван Нешков беше фаулиран и сам вкара дузпата. Селекцията на Диян Попов изкова успеха в последните минути. Първо в 85-ата Николай Ганчев реализира от дузпа, отсъдена за нарушение срещу Михаил Иванов. 120 секунди по-късно Стефан Стефанов опъна мрежата с шут по диагонала.