Карабах и Цюрих изиграха вълнуващ първи сблъсък

Отборите на Карабах и Цюрих изиграха доста вълнуващ първи сблъсък помежду си от втория предварителен кръг на Шампионската лига. Шампионът на Азербайджан спечели с 3:2 и ще има лека преднина преди реванша, който обаче дава заявка да бъде още по-интригуващ.

През първото полувреме домакините поведоха с два гола чрез попадения на Кади в 17-ата и Ибрахима Уаджи в 36-ата минута.

Цюрих върна един гол чрез Линдрит Камбери в 65-ата минута, но само минута след това Карабах възстанови преднината си с второ попадение на Уаджи.

В 85-ата минута гостите получиха дузпа, а Мирлинд Криезиу реализира от бялата точка за крайното 3:2, с което направи шансовете на своя тим за реванша доста по-големи.